Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Działania Rad Dzielnic w Jarosławiu

Członkowie Stowarzyszenia Przedsiębiorców Ziemi Jarosławskiej "Rozwój i Postęp" jako osoby prowadzące działalność gospodarczą na naszym terenie, a przede wszystkim jako mieszkańcy Jarosławia, prężnie działają w siedmiu nowo wybranych Radach Dzielnic. Pierwszym efektem ich pracy i wzajemnej współpracy z burmistrzem miasta Jarosławia Waldemarem Paluchem są tegoroczne inwestycje w 7 dzielnicach Jarosławia. To właśnie Rady Dzielnic po konsultacjach ze swoimi mieszkańcami wskazują najbardziej potrzebne zadania do wykonania w danej dzielnicy. W tym roku burmistrz po raz pierwszy przeznaczył na tego typu zadania po 200 tys. na każdą dzielnicę. W ramach tych środków zostaną wykonane remonty, zmiany, naprawy, które zostały wskazane przez Rady Dzielnic.
Po raz kolejny okazało się, że wspólne działanie na rzecz mieszkańców przynosi wymierne efekty mające na celu polepszenie życia mieszkańców.
Zapraszamy do zapoznania się ze składami osobowymi dzielnic na stronie Urzędu Miasta Jarosławia. Dostępne są tam wykazy wszystkich 7 dzielnic wraz z ulicami obejmującymi zakres terytorialny dzielnicy, skład osobowy dzielnicy, a przede wszystkim dostępne są dane kontaktowe w postaci adresu mailowego oraz ewentualnie odnośnika do profilu społecznościowego Facebook - DZIELNICE

Serdecznie zapraszamy do współpracy, zarówno w ramach Rad Dzielnic, jak i Stowarzyszenia Przedsiębiorców Ziemi Jarosławskiej "Rozwój i Postęp".

Więcej o wykonanych inwestycjach w poszczególnych dzielnicach można znaleźć: INWESTYCJE W DZIELNICACH

Polecamy