Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Spotkanie jarosławskich przedsiębiorców

3 listopada 2016 r. w Sali Lustrzanej Centrum Kultury i Promocji w Jarosławiu z inicjatywy Stowarzyszenia Przedsiębiorców Ziemi Jarosławskiej "Rozwój i Postęp" odbyło się spotkanie z lokalnymi przedsiębiorcami. Głównym tematem spotkania, oprócz przedstawienia dotychczasowych osiągnięć, które udało się wypracować w celu poprawienia warunków prowadzenia działalności gospodarczej, było zaproszenie do szerokiej i wszechstronnej współpracy ze stowarzyszeniem. Współpracy, która nie tylko określiłaby nowe kierunki, ale w przyszłości przyniosłaby wymierne efekty. Podczas spotkania głos zabrał nie tylko prezes stowarzyszenia pan Jerzy Kudła, ale także burmistrz miasta pan Waldemar Paluch, który w przygotowanej prezentacji multimedialnej zwracał uwagę m. in. na inwestycje w infrastrukturę, jakie zostały poczynione ze strony miasta.
Na zakończenie spotkania wszystkim uczestnikom wręczono anonimowe ankiety, które mają na celu wypracowanie stanowiska i zebranie opinii o dotychczasowych działaniach władz samorządowych, wskazania napotykanych utrudnień i problemów, a także tematów w jakich przedsiębiorcy oczekują pomocy. Uzyskane informacje przyczynią się do podjęcia działań mających na celu poprawę sytuacji środowiska lokalnych przedsiębiorców.
Niezwykle miłym akcentem spotkania było wręczenie panu Danielowi Salaburze - współwłaścicielowi firmy Elektrokal listu gratulacyjnego wraz z okolicznościową statuetką z okazji otrzymania wyróżnienia II stopnia w konkursie "Budowa Roku Podkarpacia" w kategorii Budynek Usługowy przez burmistrza miasta Waldemara Palucha. Budynek handlowo - usługowy z zapleczem magazynowym usytuowany w Jarosławiu przy ul. Flisackiej jest niezwykłą promocją miasta, wykraczającą poza granice administracyjne Jarosławia.
Firmie Elektrokal serdecznie gratulujemy, życząc dalszych sukcesów, a wszystkich przedsiębiorców zapraszamy do szerokiej współpracy i do stowarzyszenia.

Polecamy