Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

"Polska w kwiatach" - również i Jarosław...

2 lipca 2016 roku na jarosławskim rynku, podczas trwajacych Dni Jarosławia, odbył się finał konkursu "Polska w kwiatach", zapowiadanego i zapoczątkowanego jeszcze podczas tegorocznej majówki. Wówczas ogłoszony został konkurs pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta Jarosławia Waldemara Palucha na "Najpiękniejszy Ogród, Balkon/Taras, Trawnik 2016". Głównym inicjatorem i pomysłodawcą konkursu był pan Tomasz Piotrów, przedsiębiorca, właściciel firmy Agrimpex, a jednocześnie członek Stowarzyszenia Przedsiębiorców Ziemi Jarosławskiej "Rozwój i Postęp".

Sobotnie przedpołudnie upłynęło więc pod hasłem pięknych kwiatów, roślin, sadzonek, własnych kompozycji kwiatowych tworzonych na rynku, konkursów związanych z ogrodnictwem, a zwieńczeniem ogólnopolskiej akcji "Polska w kwiatach" prowadzonej w Jarosławiu przez pana Witolda Czuksanowa, gospodarza programu "Rok w ogrodzie" w TVP 1, było wyłonienie lauretaów konkursu. W czasie kwietniowo - majowych Dni Ogrodów i Święta Kwiatów, uczestnikom towarzyszyła małżonka Burmistrza Miasta Jarosławia pani Bernadetta Paluch, której również nie zabrakło w sobotnie przedpołudnie, podczas rozstrzygnięcia ogłoszonego wówczas konkursu.

Piękna i bardzo cenna inicjatywa, wzbudzająca zachwyt nie tylko uczestników konkursu, ale również mieszkańców, dla kórych estetyka i wygląd miasta, swojej małej Ojczyzny, ma ogromne znaczenie. Zwyciężcom serdecznie gratulujemy!

Polecamy